AIS SFŽP ČR - Agendový informační systém
Načítám data...

AIS SFŽP ČR

Text níže: Elektronická identifikace probíhá prostřednictvím národního bodu pro identifikaci a autentizaci na portálu identitaobcana.cz. Pokud tedy nemáte založený identifikační prostředek, je nezbytné si zřídit aktivní identitu fyzické osoby (účet) na portále identitaobcana.cz.
Elektronická identifikace probíhá prostřednictvím národního bodu pro identifikaci a autentizaci na portálu Identitaobcana.cz. Pokud tedy nemáte založený identifikační prostředek, je nezbytné si zřídit aktivní identitu fyzické osoby (účet) na portále Identitaobcana.cz.
Text níže: Návody pro práci s AIS SFŽP ČR naleznete ve složce Návody pro práci s AIS SFŽP ČR https://www.sfzp.cz/dokumenty/?folderId=544 na webové stránce SFŽP ČR http://www.sfzp.cz/, kde také naleznete informace k jednotlivým výzvám a programům.
Návody pro práci s AIS SFŽP ČR naleznete ve složce Návody pro práci s AIS SFŽP ČR https://www.sfzp.cz/dokumenty/?folderId=544 na webové stránce SFŽP ČR http://www.sfzp.cz/, kde také naleznete informace k jednotlivým výzvám a programům.